بیوگرافی

دکتر طاهری از ابتدای ورود به عرصه پرچالش پزشکی همواره در کنار مسیرش ، روز به روز نفوذ و اراده بیشتری در امر مشاوره کنکور از خودش نشون داد و از همون ابتدا به خاطر وقت کافی که برای هر داتش آموز اختصاص میدادن و بررسی های دقیقی که از وضعیت هر کسی میکردن به سرعت معروف و محبوب شدن.

ایشون به اکثریت کار مشاوره های کنکور ایران همواره نقد داشتن و میگفتن باید مشاور ، علاوه بر این که خودش مسیر موفقیت رو طی کرده باشه ، به لایه های روانی خودش و دانش آموز مسلط باشه و توی این زمینه مطالعه داشته باشه و تاکیید داشتن که روان خودشون رو بچه ها دست هر کسی نسپارن..

بعد از چندین سابقه همکاری با موسسات مختلف آزمون و کنکور کشوری مثل قلمچی ، گاج ، مدارس برتر و …تصمیم گرفتن که متفاوت ترین سیستم آموزشی و مشاوره ای مدرن کشور رو به کمک دکتر رجبی بنا کنن و هر روز هم توی این مسیر جلو و جلوتر میرن..

مدیریت ، پزشکی و مشاوره کنکور و هر عرصه ای که بشه توی اون به آدما کمک کرد از علاقه های دکتر بوده و هست و حالا هم قوی ترین و جامع ترین پکیج مشاوره کنکور حال حاضر کشور با خاص ترین برنامه ها ، منابع ، صحبتای انگیزشی و روان پویشی آماده و در موسسه دارلفنون به دانش آموزان عرضه کردن و هر روز هم با حساسیت بیشتری این مجموعه مشاوره ای رو به روز تر و کامل تر میکنن…